Tüyolar

Muhteşem Üçlü
1.makyaj:daha dollgun dudaklar için ,parlatıcınızla viks merhemi karıştırarak dudağınıza uygulayın.
Demet Altan(makyöz)
2.beslenme:yapılan araştırmalara göre,yüksek miktarda kalsiyum içeren diyetler kilo alımını azaltıyor.
Aylin Yılmaz(beslenme uzmanı)
3.cilt:sivilcelerinizin üzerine,bakterilerle savaşan çay ağacı yağı sürmeyi deneyin.
Dr.Alev Eken(dermatolog)


Stella McCartney

1.hem maskülen hem feminen görünün: terziliği erkek terzleriyle ünlü 'Savile Row'dan öğrenmem,erkeksi kesimlerle feminen tarafım arasında bir denge kurablmemi sağladı.
2.iç çamaşıra yatırım yapın: kaliteli iççamaşırlarıyla aynada kendinize baktığınızda,doğal olarak  kendinize güvenerek giyinirsiniz.
3.kişiliğinizi giydirin: tasarımcıların onları sokmak istediği kalıplara girmekten ziyade kendi stillerini yaratmalılar.
4.klasiklerle bağ kurun: kusursuz kesimli bir jean pantolona ve beyaz tişörte güvenin.iddialı bir çift topuklu ayakkabı dogal olarak bunları ızleyecek ve maskulen kesımlı bır cekete de dengeyı kuracaktır.
5.biraz tavrınız olsun: iyi bir çift ayakkabı kendıne guvenen bırının durusunu,yuruyusunu belirliyor.
6.bandaj gibi kalıplardan vazgeçin: vucuda yapışmıs gıbı duran kalıplardan zıyade,daha yumusak formları tercıh edıyorum.
7.iddali parçaları sade olanlarla eşleştirin: mesela bu seon işli siyah taytlarla ipek organize tisörtler giymek gibi.
8.uzun vadeli düşünün.
9.biraz kusurlu olun: londralı tasarımcıların tarzı daima bira arızalı olur,hiçbir zaman kusursuz değildir.bu da oldukca sık bır goruntunun ortaya cıkmasına neden oluyor.
10.sadece "hayır" deyin: deriye,kürke ve pitona.vejeteryan olarak en buyuk projelerımden bırı,deri olmayan mukemmel bir çift ayakkabı tasarlamaktır.Rojin Aslı Polat


Instyle'ın may'10 sayısında vermiş olduğu tüyolar bazılarımızın kafasındaki soru işaretlerini giedrebilceğini düşünerek sizlerle paylaşmak istedim..işte Rojin Aslı Polat ve tüyoları:


1."zamansız parçalarınızı keşfedin.her sezon yeni bir dil yaratak onları kullanabilirsiniz."


2."alışveriş yaparken her zaman alışık olduğunuz yerler dışındaki mekanlarıda keşfetmekte yarar var.hiç ummayacağınız bir parçayla karşılaşma şansınız olabilir."


3."kombinlerinizi farklılaştırmak için mutlaka aksesuar kullanın.yaz için,renkli bilezikler ve kuşlu kolye gibi hafif malzemelerden yapılmış tasarımları tercih edin."


4."renkleri ve desenleri karıştırmaktan korkmayın."